LatvijasHipoteka

VN:F [1.9.20_1166]
5.5/10 (17)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

LatvijasHipoteka

Summa: 1000౼1000000 EUR
Termiņš: 3౼180 mēneši
Likme: no 9 % gadā
Vecums: 18౼65 gadi
Apstrādes laiks: 24 stundas
Reģistrācija: -

Hipotekārais kredīts ir piemērots risinājums ikvienam, kam Latvijā pieder nekustamais īpašums. Tas ir ilgtermiņa aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīts tiek piešķirts līdz pat 75% apmērā no ķīlas tirgus vērtības un tiek izsniegts personām, kuru maksātspēja to ļauj, un kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

LatvijasHipoteka – Aizdevumi Pret Nekustamā īpašuma ķīlu.

LatvijasHipoteka ir licencēts nebanku kreditētājs, kas piedāvā aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu. LatvijasHipoteka misija: nodrošināt iespēju privātpersonām un uzņēmējiem saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu ātri un ērti visā Latvijas teritorijā, piedāvājot piemērotu procentu likmi. LatvijasHipoteka sociālā atbildība: uzlabot Latvijas iedzīvotāju finansiālo stāvokli, piedāvājot piemērotu procentu likmi visā Latvijā, svarīgākais klienta labklājība.

+

LatvijasHipoteka

Ātra pieteikumu izskatīšana. Operatīva naudas izsniegšana. Sniedzam atbildi katram klientam individuāli. Pie mums strādā tikai nozares profesionāļi. Atklātība pret klientiem. Skaidri saprotami līguma nosacījumi. Iespējama līguma koriģēšana klienta interesēs. Palīdzam atrisināt sarežģītus, nestandarta finanšu problēmu gadījumus. Maksimāli vienkāršota aizdevumu saņemšanas procedūra.

phone Telefons: 80009991
email Epasts: info@latvijashipoteka.lv
web Mājas lapa: latvijashipoteka

Kredīts klienta vajadzībām

Kredīta veids, kuru izvēlas, lai segtu steidzamu nepieciešamību. Piemēram, nomaksāt neplānotus izdevumus, iekrātu komunālo maksājumu vai jebkātu citu finanšu nepieciešamību.

Kredītu apvienošana

Apvieno visus kredītus vienā vai veic esošā kredīta pārkreditāciju. Tādējādi iespējams ietaupīt naudu un laiku, jo maksājums tiek veikts tikai pie viena aizdevēja.

Kredīts mājokļa remontam

Kredīts, ar kura palīdzību variet atjaunot savu dzīvesvietu vai realizēt vērienīgus būvniecības darbus savā īpašumā. Visbiežāk šo kredīta veidu izvēlas klienti, kuri vēlas izremontēt ievērojamu daļu, vai arī nelielu teritoriju kādā no saviem īpašumiem.

Kredīts no 9% likmes

Kredīts, kuru piedāvājam klientiem, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem. Klientam ir jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, pietiekamiem ienākumiem un bez aktīvas piedziņas lietas.

Kredīts īpašuma iegādei

Kredīts, kuru izmanto jauna mājokļa iegādei. Visbiežāk šo kredīta veidu izvēlas klienti, kuri vēlas iegādāties īpašumu, kurā jau uzturas – to īrē, vai jaunu dzīvesvietu. Aizdevums tiek izsniegts pret īpašumā esošu nekustamo īpašumu.

views: 8541
Comments: 1
  1. Rene Zitinskiene saka:

    Verslui plesti auginu paukscius