KreditsPlus

VN:F [1.9.20_1166]
5.3/10 (10)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

KreditsPlus

Maksimālais termiņš: 1 gads
Vecuma ierobežojumi: 21-65 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Maks. summa: 2000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 8.3%

KreditsPlus – Kredītlīnija!

KreditsPlus izsniedz kredītu piešķirtā kredītlimita ietvaros, pamatojoties uz Kredīta ņēmēja pieprasījumu un ņemot vērā Kredīta ņēmēja spēju atmaksāt kredītu. Kredīts KreditsPlus tiks pārskaitīts uz Jūsu norēķinu kontu, kas norādīts Klienta profilā 24 stundu laikā no brīža, kad tiks piešķirts kredītlimits. Klients var veikt saņemto KreditsPlus kredītu atmaksu jebkurā laikā un neierobežotā apmērā.

+

KreditsPlus

Kredītlimits tiek piešķirts individuāli un var tikt mainīts Līguma darbības laikā. Kredīta ņēmējam ir tiesības atmaksāt saņemto Kredītu pilnībā vai daļēji pirms Rēķinā norādītā termiņa notecējuma, ar proporcionāli samazinātu procentu maksu. Pēc pirmstermiņa atmaksas, Kredīta ņēmējam ir tiesības izņemt no jaunu Kredītu piešķirtā Kredītlimita ietvaros.

phone Telefons: 25150104
email E-pasts: info@kreditsplus.lv
web Mājas lapa: kreditsplus

Ar ko kredītlīnija atšķiras no cita kredīta?

Kredītlīnija ir labs risinājums, ja nepieciešama nauda neatliekamiem lielākiem pirkumiem. Kredītlīnija ir beztermiņa aizdevuma veids, kuru Jūs varat izmantot uzreiz vai pakāpeniski – pa daļām.

Vai varu apmaksāt kredītu pirms norādītā termiņa?

Jā, Jūs varat atmaksāt kredītu pirms norādrītā termiņa.

Vai varu saņemt papildus summu?

Papildus kredīta summai vari pieteikties tad, ja tev ir piešķirts kredītlimits un neesi izmantojis visu tā summu. Minimālā summa, kuru var izņemt ir 50 €.

Cik ātri nauda tiks ieskaitīta manā kontā?

Ja Jūsu konts ir SEB bankā, Citadele bankā, kredīta naudu savā kontā saņemsiet 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs kontā vienas darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Vai ir nepieciešama ķīla, galvojums?

Nē, mēs neprasām ķīlas vai galvojumus!

views: 5068
Comments: 1
  1. Edgars saka:

    Vai es varu dabūt aizņēmumu 200€ uz trim mēnešiem !?