SaulesKredits

VN:F [1.9.20_1166]
5.2/10 (18)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

SaulesKredits

Maksimālais termiņš: 2 gadi
Vecuma ierobežojumi: 21-65 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Summa: 200 – 3000 EUR
Apstrādes laiks: 1 stunda
Mēneša procenti: no 7.25%

SaulesKredits – Pozitīva Dzīve!

SaulesKredits jau piecus gadus izsniedz patēretājkredītus nebanku sektorā. Klienti novērtē kvalitāti un profesionalitāti SaulesKredits, jo īpaši ņemot vērā, ka SaulesKredits ir viena no nedaudzajām aizdevējiem ārpusbanku sektora spēj pilnībā stāties nostāju klientu, pat visvairāk grūtā situācijā.

+

SaulesKredits

Mūsu mērķis – radīt vislabākos nosacījumus mūsu klientiem, t.i. tādus, kas pilnībā apmierinātu viņu vēlmes un vajadzības un maksimāli atbilstu katra indivīda finansiālajām iespējām. Iespējamā kredīta lieluma aprēķināšana notiek stingri saskaņā ar Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centra rekomendācijām.

phone Telefons: 67315002
email E-pasts: info@sauleskredits.lv
web Mājas lapa: sauleskredits

Patēriņa kredīts

Sauleskredits aizdevums ir Jūsu labākā iespēja, ja esat ieplānojuši labiekārtot mājokli vai biroju, veikt remontu, doties ceļojumā ar ģimeni, izmantot medicīniskos pakalpojumus, apmaksāt komunālos rēķinus vai speciālistu pakalpojumus, kā arī tad, ja esat iecerējuši uzsākt savu biznesu, kam nepieciešamas investīcijas un pamatkapitāls.

Kredīts pret Jūsu auto ķīlu

Aizdevums pret Jūsu auto – visātrākais un visērtākais lēmums, ja Jūsu oficiālie ienākumi ir nepietiekami, taču Jums ir transporta līdzeklis. Jūs to varēsiet turpināt lietot visā kredītsaistību laikā. Jūs varat ātri – vienas diennakts laikā dabūt aizdevumu.

Steidzamas nepieciešamības kredīts

Sauleskredits var palīdzēt Jums nokārtot saistības ar citiem kreditoriem. Ja Jūs esat paņēmuši vairākus aizdevumus, bet gribat tos pēc iespējas ātrāk nomaksāt, Sauleskredits – piedāvā aizdevumu savu parādsaistību dzēšanai.

Nosacījumi aizņēmējam

Aizdevumi tiek izsniegti personām, kas sasniegušas 21 gadu vecumu. Jābūt oficiālajiem ienākumiem vismaz 6 mēnešu laikā. Tiesas darbu un parādpiedziņas tiesvedības procesu neesamība. Konta esamība jebkurā Latvijas Republikas komercbankā. Nepieciešamības gadījumā kompānija patur tiesības pieprasīt galvotāju, kas strādā oficiāli un saņem algu, kas tiek ieskaitīta viņa kontā. Saprātīga savu finansiālo iespēju izvērtēšana.

Svarīgi zināt

Mēs varam atteikt Jums aizdevumu bez papildus paskaidrojumiem pat tad, ja Jums kredītsummas katru mēnesi izsniedz citas kompānijas. Apsveriet savus ikmēneša izdevumus tā, lai neradītu liekas problēmas ar aizdevuma atdošanu grafikā norādītaja termiņā. Kredīta pamatsummai tiek pievienota komisijas nauda par aizdevuma noformēšanu un piešķiršanu. Tās lielums tiek aprēķināts individuāli un ir atkarīgs no aizdevuma lieluma un termiņa.

views: 8871
Add comment